رد کردن لینک ها

افتتاحیه ها و رویدادها

اجرای افتتاحیه امری مهم برای یک کسب و کار است . لذا به کار بردن تیمی حرفه ای در اجرای مراسم افتتاحیه کمک شایانی برای زیبا و بی نقص برگزار شدن آن خواهد داشت . علاوه بر پذیرایی مراسم ، برنامه ریزی کلی آن نیز با تشریفات سالاران خواهد بود و با دیزاینی منحصر به فرد ، افتتاحیه ای به یاد ماندنی برگزار خواهد کرد .

اگر شما به تازگی قصد شروع یک فعالیت اقتصادی جدید را دارید، یا میخواهید شعبه جدیدی از کارتان را افتتاح کنید، قطعا برگزاری مراسم افتتاحیه یکی از کمک کننده ترین راه ها در جهت معرفی بهتر کار شما خواهد بود. برای یک موسسه، شرکت، سالن زیبایی، فروشگاه و… جدید، برگزاری یک مراسم افتتاحیه حکم تبلیغات موثر را خواهد داشت و البته که زمینه ای برای ارتباطات جدید کاری شما خواهد بود. همانطور که می دانید برگزاری یک مراسم حرفه ای در جهت معرفی بیزنس خود کار خیلی ساده ای نیست، هرچه در نگاه اول جذاب تر و حرفه ای تر کار خود را به نمایش بگذارید قطعا بر دیدگاه افراد نسبت به بیزنس شما تاثیر مثبت تری خواهد گذاشت و بیشتر به یاد مخاطب خواهید ماند. به این جهت پیشنهاد ما به شما این است که در این خصوص حتما از کمک حرفه ای تیم برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه کمک بگیرید.

تیم برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه سالاران بخشی از یک تیم خدماتی و تشریفاتی است که شما را در زمینه ی طراحی و برنامه ریزی مراسم، دکور متناسب با بیزنس شما، پذیرایی و خدمات طول مراسم و… یاری می کند. در اینجا برای آشنایی، بیشتر شما به بررسی اصلی ترین خدمات قابل ارائه توسط تیم برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه می پردازیم.

 یک سازمان منسجم، باتجربه و خلاق ، که شما می توانید بدون نگرانی رویدادهای خود را به آن بسپارید .

شما در فرآیند کار اطمینان خواهید یافت که با بهترین تیم برگزاری رویداد در ایران کار می کنید. گزارشات مستمر در حین روند برنامه ریزی و اجرا یک مراسم، شما را در جریان جزییات کار قرار خواهد داد.

بخشی از خدمات ما شامل:

انجام تحقیق

تدوین برنامه رویداد

تولید محتوا (طراحی گرافیک، ساخت تیزر و موشن گرافیک،)

تزئینات و دکور (گل آرایی، بادکنک آرایی، آتش بازی، سن، چیدمان، نورافشانی)

خدمات هنری و سرگرم کننده (مویقی زنده، اجرای نمایش ها، مجری، قاری)

تهیه غذا (میان وعده، پیش غذا، غذای اصلی، انواع نوشیدنی ها)

تهیه ملزومات پذیرایی

خدمات صوتی و تصویری (فیلمبرداری، عکاسی، سیستم صوتی، مترجم همزمان)

خدمات نیروی انسانی (حراست، نیروهای خدماتی، اطلاع رسانی و فنی)

حمل و نقل و لجستیک و اسکان

اطلاع رسانی و پوشش رسانه ای

هماهنگی فعالیت های پرسنل رویداد

مدیریت و نظارت فرآیند برگزاری رویداد

انجام ارزیابی های رویداد

و…

گل آرایی و تزئینات و دیزاین  فضای مراسم از زیبایی های اصلی و چشم نواز مراسم است که توسط تیم  خدماتی ما انجام گرفته و مراسم را جلوه می بخشد. تنظیم و توجه به دمای فضای برگزاری مراسم، تهیه لباس فرم و یکدست برای کارکنان شرکت و یا موسسه ، اجرا و پخش موسیقی های سنتی، مدرن و دل انگیز متناسب با جو  فضای مراسم بخش کوچکی از توجهات و خدمات شرکت ما میباشد.

گروه ما با داشتن میزبانان مجرب و دوره دیده میتوانند جهت پذیرای انواع نوشیدنی های سرد و گرم شامل ( دم نوش – قهوه – آب میوه طبیعی – اسموتی و …) ، سرو انواع اسنک ها و فینگر فود های گرم وسرد با بهترین دیزاین و کیفیت ، دیزاین میز  ها و … به شما یاری دهند .

مدیران شرکت ها می توانند با سپردن تشریفات مراسم افتتاحیه به برگزار کنندگان حرفه ای ، از برگزاری شکوهمند و خاطره انگیز مراسم شرکت خود اطمینان داشته باشند

با یک تماس ، وقت مشاوره رایگان دریافت کنید ؛  مشاوران متخصص ما آماده اند تا در هر ضمینه ای از رویداد شما به صورت حضوری تلفنی و انلاین شما راهنمایی کنند

نظرات

 1. ارسال نظر

  You can avoid this through getting insurance rates
  on all potential vehicles that you’re considering
  purchasing. In some states, this endorsement is probably not
  available so booking your state insurance laws or ask a local agent.
  This is the minimum insurance requirement in many countries and failure to demonstrate documents you have this type of coverage in case
  of a car accident can lead to the suspension of the driving privileges or
  any other penalties.

  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید