رد کردن لینک ها

بیبی شاور

جشن بیبی شاور، یکی از جشن‌ های هیجان‌انگیز قبل از به‌دنیا آمدن نوزاد است. این جشن، پیشینه‌ای در ایران ندارد. اما به‌دلیل جذابیت و تم زیبای آن، در چند سال اخیر، طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر نوزاد توراهی دارید، یا یکی از نزدیکان‌تان دوران بارداری خودش را طی می‌کند، برگزاری این جشن، ایده جالبی است. جشن بیبی شاور یا جشن سیسمونی، معمولا توسط یکی از دوستان و نزدیکان مادر آینده برگزار می‌شود.

در جشن بیبی شاور، تمامی موارد حرف اول را می‌زنند،

ازین روی تیم تشریفات سالاران  بهترین و برترین دیزاین ها و تزیینات تم را برای مراسم شما به ارمغان میاورد .

همچنین برای مراسم تولد کودک و بیبی شاور

با چینش دقیق و هوشمندانه خوراکی ها و انواع نوشیدنی ها خاص و ویژه

مخصوص کودکان و خردسالان و همچنین والدین از مرز خاطره سازی و ثبت لحظه فراتر رفته و سبکی خاص ، لاکچری و متفاوتی از تولد را برشما ارزانی میدارد.

همچنین با تیم حرفه ای و شناس برنامه های کودک

انواع موسیقی های زنده مخصوص و بازی و سرگرمی های مهیج

به اهمیت آن روز در دلها و ذهن ها می افزاید.

با یک تماس ، وقت مشاوره رایگان دریافت کنید ؛  مشاوران متخصص ما آماده اند تا در هر ضمینه ای از رویداد شما به صورت حضوری تلفنی و انلاین شما راهنمایی کنند

گروه تشریفاتی سالاران ، مجری تخصصی برگزای جشن های تولد کودک

، زیباترین و ماندگارترین جشن کودکان می‌باشد و برگزاری جشن تولد برای کودک نیازمند برنامه ریزی برای تک تک بخش‌های جشن است. انتخاب تم ، دکوراسیون و بادکنک آرایی ، پذیرایی، عکاسی و فیلمبرداری، گروه موسیقی و سرگرمی کودک از جمله این بخش‌ها می‌باشند که تیم مجرب تشریفات سالاران با سابقه درخشان در برگزاری جشن تولد کودک شما ، برگزارکننده صفر تا صد جشن تولد کودک شما در سالن تولد اختصاصی مجموعه، فضای باز و محل مورد نظر شما برای جشن می‌باشد.

برگزاری مراسم تولد کودک در محل مورد نظر شما برای جشن، فضای باز و باغ‌های اختصاصی تشریفات تولد سالاران ، کافه و رستوران قابل اجرا می‌باشد.

به گفتگو بپیوندید