رد کردن لینک ها

نمایشگاه ها

نمایشگاه موقعیت مناسبی برای عقد قرارداد با شرکت‌های بزرگ و توسعه کسب و کار است و همچنین فرصتی است تا کمی با بزرگان صنعت در ارتباط بود.

به طور معمول در طول برگزاری یک رویداد مدیران ارشد از غرفه‌ها بازدید می‌کنند و کمی نیز در فضای نمایشگاه قدم می‌زنند، به همین دلیل می‌توان با آنها ارتباط برقرار و جلساتی را نیز برای گسترش همکاری برگزار کرد.

گروه سالاران سال هاست که به صورت حرفه ای در امور نمایشگاهی فعالیت میکند و میتواند  اجرای صفر تا صد امور نمایشگاهی شما را عهده دار شود و به صورت حرفه ای کار طراحی ، ساخت و دیزاین غرفه را بر عهده بگیرد.

همچنین تیم ما همواره سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شرکت کنندگان نمایشگاهی است.

این خدمات می تواند شامل ارائه یک مهماندار ساده تا ارائه کلیه مراحل پذیرائی از مهمانان شما با پیشرفته ترین و بهترین دستگاههای صنعتی در محل غرفه شما صورت گیرد.

استفاده از دستگاههای قهوه ساز و اسپرسو ساز ، ارائه انواع نوشیدنی بر اساس درخواست کارفرما  شامل چای و انواع دمنوش گیاهی ، انواع شربت، آب میوه طبیعی ، اسموتی ، بستنی ، قهوه ، نسکافه ، اسپرسو ، هات چاکلت و … باشد. ارائه کلیه ظروف تشریفاتی در انواع ظروف یا یکبار مصرف از تعهدات ما به مشتریان غرفه می باشد

همچنین ارایه بهترین خدمات غذایی شامل پذیرایی از مهمانان با انواع فینگر فود های سرد و گرم ، انواع شیرینی وتارت ، ارایه خدمات ناهار پرسنل و هیت مدیره با بهترین کیفیت انجام میشود . شما با انتخاب گروه تشریفات نمایشگاهی سالاران مطمئنا با خیالی آسوده به مذاکرات تجاری خود با مشتریان غرفه خود خواهید پرداخت و از پذیرائی مطلوب از مهمانان خود لذت خواید برد. با یک تماس ، وقت مشاوره رایگان دریافت کنید ؛  مشاوران متخصص ما آماده اند تا در هر ضمینه ای از رویداد شما به صورت حضوری تلفنی و انلاین شما راهنمایی کنند

نظرات

به گفتگو بپیوندید